VÄERAAMAT

SEE KES SA ISE OLED

Haldjakoobas 1
Haldjakoobas 2
Haldjakoobas 3

VÄERAAMAT

SEE KES SA ISE OLED

 

Tahad enda kohta rohkem teada? Vajad sõbrale teadlikku kinki? Lapsele kooli lõpuks tarka nõuandjat? Paarile vihjeid teineteise avastamisel?

 

Väeraamat avaldab Sinu Hinge värvid, mis Sind iseloomustavad. Saad teada, miks väldid mõningaid värvusi ning milliseid toone saad oma ellu lisada, selleks et tasakaalustada suhted, korrastada tervis, luua külluslik harmoonia igal tasandil.

 

Hiina tervenduskunst läbi numbrite avab Sinu olemuses peituva sügava imeilusa sisu, andes aimu annetest, mis on eluteele kaasa antud. Kas oled neid ka tegelikult kasutanud? Selgub eluülesanne. Tutvustatakse Sinu lähimat aastakümmet, energiaid, mida läbides oled teel Hinge Valgustunud osa poole. Saad teada selle aasta energiate kohta, mida parajasti läbid, sest “aastad pole ju vennad”. Selguvad Sinu hääd omadused, ja ka need, mille üle Sa nii uhke pole. Näed kaunist harmooniat ühinenud tervikus, mis kokku oledki Sina.

 

Väeraamatuga kaasas on kristall, mis igapäevaselt valgustab Su teed. Saad järjehoidja, millelt leiad Sinu isiklikud, hääd ütlemised, mis mõjutavad nt. joogiveeanuma alla asetatuna Sind positiivselt. Ohutiseks (et kuri kätte ei saaks!) on järjehoidja küljes püha geomeetrial põhinev pärlitutt ja kantud, õnnistatud siidiribake (ka pruut kannab oma pulmapäeval midagi kantut).

 

Väeraamat on laetud suurel kristallmandalal elementidega (õhk - tuli - vesi - maa – metall) ning väestatud ühistel mediteerimisõhtutel Om-mantraga. Tema kaaned on sündinud väekohas, vabas looduses, kasutades mõtestatud värviharmooniat. Oma soovid ja taotlused saad kirja panna Väeraamatu vahele. Universum kuuleb ja Su unistused täituvad!

 

"Iseenesest asub aju Kõiksuse kõrgemas vibratsioonis, mida meie nimetame kunstiks. Kunst vajab muutunud teadvuse seisundit, s. t. inspiratsiooni. Väga oluline on, et selle kunstiga kvantülemineku perioodil hakkab tegelema naine. Naises ilmneb tema sügavam teadmus - iidsetel aegadel nimetati seda Jumalannaks või naise jumalikkuseks”.

 

"Meie närvisüsteem muutus, me ei näe enam kolmemõõtmeliselt, meil on teistsugused silmad”, ütleb Valentina Mironova, biofüüsik, kes töötanud Vene kosmosekeskuses 20, aastat erialal salastatud avastused.

 

India joogide suust: "Parim, mida saad enda heaks teha, on lugeda Oma Elu Raamatut, seda ja ainukest Sulle vajalikku ehedat kogemiste pagasit."

 

Oma elu elades vaatad ikka ja jälle  Väeraamatusse sisse, olgu siis möödunud aasta või ka kümmekond ning leiad sealt oma küsimustele vastused.

 

Armastusega, ÜLLE PAPAGOI

PAPAGOI_LOGO_TRANSPARENT_VALGE